Scool prowadzą
Aga i Kasia

Scool to miejsce o wyjątkowej energii. Tworzymy prawdziwe relacje z naszymi klientami i chociaż często jesteśmy w kontakcie tylko telefonicznie, to znamy ich potrzeby i po prostu się lubimy. Najważniejsza jest dla nas dobra atmosfera, która sprzyja efektywnej nauce.

Lubimy uczyć i uczyć się

Nasi lektorzy to entuzjaści. Pracujemy w ciepłej, przyjaznej atmosferze. Zespół Scool wspiera dwóch metodyków, czuwających nad poziomem i dynamiką zajęć, a zdalne biuro pomaga w kwestiach organizacyjnych i nie tylko. Scool to też magiczny, ciepły głos pod naszym numerem telefonu, który zna każdy nasz klient ???? Nasze motto „Learn for love…” oznacza dla nas, że nauka języka rozwija zainteresowanie innymi kulturami i tolerancję, budzi miłość do języków, ludzi i świata.

„Ile znasz języków, tyle razy jesteś człowiekiem.” – J.W. Goethe

Scool to:

• dobra atmosfera i relacje z klientami
  • fantastyczny zespół
  • indywidualne podejście do klienta
  • skupienie na celu i doskonałe efekty
  • skuteczna nauka z naciskiem na komunikację
  • partnerska szkoła Pearson English
  • Akredytowane Centrum Egzaminacyjne PEIC

zespół

Mamy ponad 20 lat doświadczeń

Scool powstało w 2001 roku. Kasia założyła szkolę będąc jeszcze na studiach. Aga dołączyła do niej 15 lat później i od tego czasu działamy razem.

Od początku chciałyśmy, żeby uczeń mógł korzystać z naszych zajęć w swojej szkole lub blisko domu, dlatego prowadzimy zajęcia w wielu różnych lokalizacjach. Pracujemy w pięciu filiach stacjonarnych, gdzie prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych oraz w wielu szkołach i przedszkolach, głównie na terenie Łodzi. Nasz najmłodszy uczeń miał 2,5 roku, a najstarszych nie pytamy o wiek :)

Czas pandemii wymusił na nas rozwój technologiczny i aktualnie wielu naszych uczniów, w szczególności pracujących indywidualnie, korzysta z formy zajęć on-line. My osobiście też cały czas się uczymy (hiszpańskiego nawet razem) i mając mało czasu doceniamy nowe rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy do naszej Scoolowej rodziny, zadzwoń do nas i poznajmy się lepiej!

napisz do nas lub zadzwoń

opinie klientów