magiczne_kody.jpg

Mariola Karakaya, metodyk Scool

05.09.2022

Magiczne kody do podręczników dla dzieci i dorosłych

Czy nudzą Was tradycyjne ćwiczenia gramatyczne w książkach lub frustruje Was uczenie się słówek na pamięć? Oczywiście, że tak. Nikt nie lubi kuć na pamięć słówek wyrwanych z kontekstu ani ślęczeć godzinami nad tonami kserówek z gramatyki.

Dlatego mamy dla Was ciekawe i nowoczesne rozwiązanie! Wystarczą tylko dwa „magiczne kody” i telefon lub inne urządzenie z dostępem do Internetu. Kody znajdują się w każdym nowym podręczniku wydawnictwa Pearson English, na wewnętrznej stronie okładki.

Kod zdrapka umożliwia zalogowanie się do Pearson English Portal i daje dostęp do wszystkich zasobów cyfrowych podręcznika, czyli m. in. nagrań audio i video oraz skryptu do nagrań. Natomiast kod QR pozwala ściągnąć aplikację, która oferuje łatwe i szybkie powtórki materiału przerabianego na zajęciach w dowolnym miejscu i czasie.

Gorąco zachęcamy wszystkich naszych uczniów do używania kodów i wykorzystania pełni możliwości, jakie dają kursy Pearson English! Magiczne kody znajdują się w podręcznikach zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.